neděle 28. dubna 2013

Jaksi nestíhám

..... teda stíhám, ale jen ty opravdu potřebný věci. Hlavně nestíhám fotit :(. Ono to pak vypadá, že se nic nedělá, ale opak je pravdou. Zahrada je sklizená od listí. Teda ještě je jedno místo, u přesazovacího koutku kde to budu muset pročistit, ale to aspoň není tak na očích.
Z čeho mám neskutečnou radost je vyčistění jezírka. A že to byl očistec. Teď se tam prohánějí dva karásci a jeden koj ten druhý bohužel loni spáchal sebevraždu a vyskočil ;( samozřejmě jsem ho musela najít já ...
Všechno nám tu teď krásně kvete a dokonce i za oknem.Ani nešiju to taky nestíhám. Vždycky si sednu za mužem do pracovny a skončí to tak, že si buď povídáme nebo hrajeme na PC auta :). Což je možná záslužnější činnost ... myslím to povídání.
V týdnu jsem pekla tvarožník... foto není, ale shodli jsme se, že čím míň jej je tím je lepší :D


Teď jsem z trouby vytáhla sekanou s párkem a vajíčkem. Zatím nevím jaká je, ale voní to tu delikátně, foto bohužel pouze přes mobil. Recept když tak pošlu, kdo bude chtít :)


S cácorkou chodíme každý den na procházku  a řeknu vám, že naše města moc kočárkům nefandí :( Hlavně tramvaje, naštěstí vždy někdo pomůže. "Děkuji".


1 komentář:

  1. Jezírko s rybama musí být paráda:-)
    A ta sekaná voní až sem:-)))
    Ajka

    OdpovědětVymazat