sobota 25. dubna 2015

Z minulého týdne

V březnu jsem začala chodit brigádně "občas" do bývalé práce. Musím říct, že koordinace času muž, žena a dítě, které nechodí do školky, kdy babičky prostě nejsou, je záhul. Ale zatím zvládáme i když občas v práci prostě musím říct "sorry zítra nedorazím není hlídání". A převážně mi to vychází tak, že když je venku tak nějak zima nebo pošmourno jsem v práci a naopak. 

A právě proto si to pak s cácorkou venku pěkně užíváme. Jako třeba když osejeme další kousek záhonku. Takže bylinky moje, teď už je to na vás. Naseto zleva majoránka, tabák selský, ostropestřec, meduňka  a echinacea ( na tu se asi těším nejvíc). Pak tam mám ještě heřmánek a musím najít místo na diviznu. A to nevím ale vůbec nevím kam dám semínka co mám v minipařeníčku za oknem ( dýňe, cuketa, patizon a barevnou kukuřici)nemluvě o tom, že mám co dělat abych se přes pupek ohla :)


 Ale aby naše cácorka nebyla jen na dvoře, udělaly jsem tůru do vedlejší vesnice, taková malá 4,5 km procházka s dvouletým capartem. Za úpletek to ušla, tatranka padla :). Jenže já naivka jsem si myslela jak jí utahám ... kdo koho, že? :) a to jsem si ještě vzala sebou časopisy, že si Cácorka bude pozorovat brablence.... no tak příště si už asi nic nebudu plánovat a vemu prostě jen jídlo a pití :).Když ne pes na vodítku, tak aspoň máma :)

Nálezy... a takhle bych jednou chtěla jezdít s Cácorkou :)Cesta uběhla během 3 hodin relativně rychle, to že je sucho jsem věděla, ale že až takhle... hmm je to na zamyšlení. 

A co mě teda rozlobilo, je všudepřítomný neskutečný bordel :( 

Lidi ... 
zamyslete se než vám něco upadne od rukou!!!!
2 komentáře:

 1. Jo holka, dítě neutaháš:-))))
  Ale s bordelem máš pravdu. Když jdu u nás přes louku do krámu, jen zírám na to smetiště kolem cesty. Jako by byl problém papír od sušenky strčit do kapsy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ajko, máš úplnou pravdu a to v obou věcech i když ta druhá mě tedy štve..

   Vymazat