úterý 31. října 2017

Dočteno

Po  knize Mráz od Bernarda Miniera, kterou jsem zde nestihla ani zmínit jsem dočetla Kruh. Po pravdě Mráz byl lepší, ale i další knihu s názvem Tma si v knihovně vypůjčím. Samozřejmě knihovna ve vedlejší vesnici má otevřeno pouze v pondělí takže budu muset týden čekat :). Kdo si počká ten se dočká - doufám, že nebude vypůjčená.


Dnes mi přišly růže od Pelcových - Austenky :) už jsou v zemi. 
v sobotu jsem dojela s Cácorkou až ke Koněpruským jeskyním. Měla jsem tu nejstarší sestru s rodinou, jinak bych se tam asi nedostala kdyby mě nevytáhli. A byla zima, ale uvnitř bylo příjemně.Jedna tajná a dost nepovedená :)

Cestou zpět jsme se zastavili u medvědů v Berouně ( spali) a také jsem se tam potkali s mužem a Malinkou.
Holky se vyřádily na houpačkách, vlastně i já s mužem :) a pak se jelo domů.


 V neděli foukal vítr, kdo by si toho nevšiml, že. 
Když jsem krmila králíky najedou spadla velká deska ze střechy, no a pak lítaly tašky z vozové kolny jak v katastrofickém filmu. Poslední tečkou byla hláška muže " nemáme plot".  Tedy máme, ale na silnici. Naštěstí nemáme žádné další újmy ani na našem ani na cizím majetku. Takže naše další kroky vedou k rychlému zavření pozemku. Chudáci slepice jsou zavřené od neděle a pes je na provaze, díky bohu snad už zítra budou prkna na místě a zvířata se zase budou moci volně pohybovat po pozemcích :). Jediné pozitivum nebo spíš další starost kachna vyseděla za bouře 6 malých žlutých kačátek. Nevím jestli jim nemám říkat Daenerys za bouře zrozené :)

Omluvte kvalitu fotek je to focené na mobil - poškrábaná čočka a stabilizátor je asi v háji. Ale jsou to vzpomínky tak to sem asi i patří.

Zítra dlabeme konečně dýni a navštívíme zubaře s Cácorkou a mnou :(

Mějte se krásně

Radana 


Žádné komentáře:

Okomentovat