čtvrtek 21. prosince 2017

Od nás

V neděli nám konečně nasněžilo. Když jsem šla večer krmit zvěř, tak trochu posněžívalo. 

Než jsem dokrmila bylo na dvoře cca 5 cm sněhu. Paráda :)


Tem den jsem vyrobila stromeček z větví pro školku, to ještě nesněžilo, ale sněhová ozdoba mu moc sluší. I náš anděl dveřní vítací je pod sněhovou peřinou moc hezký.


S holkama jsem upekla vanilkové rohlíčky.


A pravidelně otvíráme adventní kalendář od Markéty Kotkové. Holky se střídají jeden den Cácorka, druhý malinká. Kupodivu se u toho nehádají.  


V úterý jsme měli ve školce nádherně mrazivé počasí.Našli jsme super malé stopy cca 3 cm velké, mrzí mě že jsem něco nepoložila vedle kvůli měřítku, pak by se dalo lépe dohledat čí stopy to vlastně jsou.


Vytvářeli jsme ozdobičky na stromeček a vůničky do domovů dětí. U toho jsme se i pěkně nadlábli pomerančů.


 A ozdobili jsme i stromeček na vánoční slavnost.


Na slavnost jsem maminkám donesla bílou čokoládu do hrnku s mlékem. Je to rozpuštěná čokoláda nalitá do formiček na led z Ikea a zapíchlé párátko. Mělo to být pro maminky na nervy v předvánočním stresu. Nakonec je snědly děti. :) Fotografie ze slavnosti nemám, neb mám děravou hlavu a foťák i mobil zůstali doma.  I já dostala dárečky, moc děkuju holky.


 Od Cácorky ze školky mám tuto lampičku. Je nádherná díky broučku.


V noci jsem došila dvě nosítka je to dárek ode mne pro holky. Už jsem nešila tak dlouho a musím říct, že mne to moc bavilo. Návod je od Evulekotule ( děkuju).A dnešní Ježíšek přišel za mnou :). Za to čekání to stálo. Už se těším až vřetánko vyzkouším. 


Jinak napečeno nemám. Teda mám perníčky, nepromazané linecké a vanilkové rohlíčky. Druhá várka pusinek se vůbec nepovedla takže poletí do koše. Snad ještě něco stihnu a uklizený je jen dětský pokoj ( do rána).

Doplétám co musím i když už teď vím, že to nestihnu :(. 

No, ale život nekončí, ba naopak.

Mějte se krásně, užívejte života a moc děkuju za návštěvu.

Radana

2 komentáře: