sobota 20. července 2013

V jednoduchosti je krása

Dcerka mě dost zaměstnává, nemá ráda když u ní nikdo není a od té doby co jsme jí zkusili posadit se pořád přitahuje za ruce do sedu a ležet v kočárku nechce. Hmm to je sice super, ale já takhle už nic neudělám :(.
Proto nastává moje chvilka když  padne 20 hodina a dítě spí. Včera jsem došila povlak na polštář, jednoduchý, žádný patchwork, prostě cak cak. Potřebuju povlak tak šup. Taky jsem koupila látky pro cácorku s tím, že jí ušiju deku, no snad to do jejích 18-ti stihnu :)


Hlavní testérka :) prý polštář dobrý, ale to seno... píchá...


Muž vyrobil mini balíkovačku ... je to sice na dlouhý zimní večery ale funguje a balíky jsou z ní jedna báseň. Pro JZD to ale není :)


Taky jsme dělali velký balíky sena

A moje velká radost. Kytí :) Jen jestli přežije moji péči. Kdyby jste věděli jak na ní, tak si ráda nechám poradit.Moc děkuju za návětěvu a případné komentáře :)

7 komentářů:

 1. Páni, to jste si mákli, takový balík:-))) Polštář supr, hlavní testérka je očividně spokojená:-))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 2. Beky je krásná :-) A malou deku stihneš, neboj :-) K těm osmnáctinám už bys musela dělat velkou ;-)
  A ten balíčkovač se muži fakt povedl.

  OdpovědětVymazat
 3. Kačko děkujeme za komentík. Muži to vyřídím :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Polštářek je nádherný, moc pěkná látka. Ale hlavně, že se líbí testérce :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Vše super, jak polštářek s cácorkou. Ale ten balíkovač mě dostal. Moje první reakce byla, jako, že na balíky na poštu??? Musela jsem si fotku rozkliknout, abych lépe viděla... a ono je to na seno, no těpic, jako vnučka sedláka jsem se neosvědčila. Ale na moji obranu, táhne mi na 50tku a tohle fakt děda neměl :o)))

  OdpovědětVymazat
 6. Heh :-) Elianka to srandovne a krásne opísala, no maš šikovného manžela, niečo take vyrábať to chce veľa zručnosti. Vankúšik je super, krásna látka.
  Pozdravujem a ďakujem za návštevu u mňa :-)

  OdpovědětVymazat